Ar mokslo metai tikrai turėtų būti ilginami?

Praėjusį ketvirtadienį „Utenoje nieko nevyksta“ laidoje apsilankė Lietuvos moksleivių sąjungos (toliau – LMS) l.e.p Prezidentė Dovilė Bikelytė, kuri kalbėjo apie moksleivių mokslo metų ilginimą. Dovilė sako, jog LMS pasišnekėjusi su miestų padaliniais, kurie gavo informaciją iš mokinių tarybų, pritaria moksleivių mokslų metų ilginimui, bet tai neturi būti vienintelis žingsnis: „Mokslų metų ilginimas – tai turėtų būti vienas iš, o ne kaip vienas vienintelis“.
„Utenoje nieko nevyksta“ laidos pabaigoje, vedėjui uždavus vieną iš pagrindinių klausimų: ar Utenoje tikrai nieko nevyksta? Dovilė atsakė kvapą gniaužiančiu monologu apie Uteną: „…Utena yra superinis miestas: gyvenimui, veikloms, įdėjoms, jų realizavimui, darbui. Tai galimybių miestas. Ir net jeigu jums atrodo, kad Utenoje nieko nevyksta (nors iš tikrųjų vyksta), tai žinokit – čia tikriausiai yra tobuliausias miestas padaryti, kad kažkas vyktų. Jeigu tik turit įdėjų, jeigu tik turit noro – tai pirmyn, nes čia aš nežinau žmogaus, institucijos, darbuotojo, kuris prieštarautų norui, įdėjoms, Utenos gerinimui. Žinokit, jog Utena – tai geriausias miestas, pilnas daug gerų veiklų“.
Ateinančioje „Utenoje nieko nevyksta“ laidoje išgirsime Paulių Čyvą, kuris kalbės apie „Juventus“ krepšinio lygos renginį „Visos žvaigždės“.Tad nepraleisk „Utenoje nieko nevyksta“ radijo laidos šį ketvirtdienį 103,9 FM dažniu 18 val.!

UVOS „Apskritasis stalas“ informacija