#DalinkisVasara: kokia yra tavo vasaros istorija?

[column width=”1/1″ last=”true” title=”#DalinkisVasara” title_type=”single” animation=”none” implicit=”true”]

Nors valanda trunka 60 min., visi žinome, kad atostogų valandos praskrieja keliskart greičiau. Mokymasis vasaros universitetuose, nuotoliniai kursai, darbas, savanorystė ir ekonomiškos kelionės yra veiklos, galinčios kiekvieno vasarą paversti kupina nuotykių: kai ne tik galima užsidirbti pinigų, įgyti naujų įgūdžių ar kompetencijų (kuriuos liudija sertifikatai!), bet ir įrašų, papildančių CV ar nuotraukų albumą.

O kokia yra tavo vasaros istorija? Dalinkis ja!

Pasidalink savo vasaros istorija apie tai, ką veikei, kuo dar užsiimi arba ką ketini nuveikti paskutinį vasaros mėnesį. Galbūt išbandei savanorystę? Gal dalyvavai tarptautiniame renginyje ar festivalyje? Pasinaudojai mobilumo programa? Keliavai? Dirbai pas močiutę kaime?
Visą rugpjūčio mėnesį laukiame tavo istorijų su nuotraukomis apie tai, kokias galimybes išbandei šią vasarą ir ką rekomenduotum kitiems.

Sąlygos

El. paštu utena@eurodesk.lt atsiųsk savo istoriją. Tai gali būti keli sakiniai ar straipsnio vertas pasakojimas – renkiesi tu;
Pridėk tavo pasakojimą iliustruojančią nuotrauką – asmenukę ar patį save, stovintį ant aukščiausio kalno;
Istorijų laukiame jau dabar: kiekvieną savaitę išrinksime kelis įdomiausių istorijų autorius, kuriems padovanosime bagažo kortelę (angl. luggage tag), kad pasižymėjęs kuprinę galėtum keliauti toliau!

Tavo istorija ar nuotykis gali įkvėpti kitus, tad #DalinkisVasara!

[/column]