Iniciatyva „Jaunimas savivaldybėje“

jaunimas savivaldybėje logo2-be-fonoBalandžio 26 d., penktadienį, Utenoje vyks renginys „Jaunimas savivaldybėje“. Tai Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ (toliau UVJOS „Apskritasis stalas“) suteikta galimybė pamatyti,  kokia yra Utenos rajono savivaldybės virtuvė, kaip priimami mums, jauniems žmonėms, svarbūs sprendimai.

Renginio dalyviai galės pasisemti patirties iš Utenos rajono savivaldybės darbuotojų, UVJOS „Apskritasis stalas“ prezidento. Renginio metu dalyviai simuliuos Utenos jaunimo reikalų tarybos ir komitetų posėdžius, rinkimus į Utenos jaunimo reikalų tarybą, Utenos rajono tarybos posėdį. Atliks praktiką pasirinktame savivaldybės skyriuje ar pas Utenos rajono merą administracijos direktorių, pavaduotoją. Tai padės lengviau suprasti jaunimo politikos įgyvendinimą bei pozicijų formavimą, Utenos rajone, tai pat UVJOS „Apskritasis stalas“ tikslus, siekius ir veiklą.

Aktyviausias iniciatyvos dalyvis planuojama, jog laimės kelionę į Lietuvos Respublikos Seimą, dalyvaus atskirame susitikime su Utenos rajono savivaldybės meru. Visi iniciatyvos dalyviai po praktikos gaus tai patvirtinantį dokumentą

Nepraleisk šios progos ir registruokis jau dabar! Registracija vyksta iki balandžio 22 d.. (Kadangi kai kurie dalyviai dėl techninių kliūčių negalėjo užpildyti registracijos anketos ji pratęsiama iki 24 d. 15 valandos.)

Registruotis galite čia

Kita informacija:

Visi atrinkti dalyviai balandžio 24 d. 18 val. gaus papildomą informaciją į savo nurodytus el. paštus.

Renginys vyks visą darbo dieną, Utenos rajono savivaldybės administracijos patalpose

Daugiau informacijos:

agne.ivanausk@gmail.com arba +37062528633

Iniciatyvos partneris: 

Coat_of_arms_of_Utena_(Lithuania)

 

 

 

 

 

 

UVJOS “Apskritasis stalas” informacija