Išrink Utenos geriausius!

68259_10151110619642186_1427352054_n1 Jaunimo apdovanojimai drebins Uteną jau ketvirtus metus iš eilės! Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sajunga “Apskritasis stalas” (toliau UVJOS “Apskritasis stalas”) kviečia išrinkti ir pagerbti pačius meniškiausius, sportiškiausius ir aktyviausius Utenos jaunuolius.

 

Šių metų nominacijos:

  • “Metų menininkas” (jaunuolis kuris užsiima piešimu, fotografija, drožinėjimu, lipdimu ar yra nusipelnęs kitose meno srityse gali būti nominuojamas)

  • “Metų moksleivis”  (moksleiviai, besimokantys Utenoje ir yra pasiekę aukštų rezultatų ar nusipelnę mokyklai, yra nominuojami šioje nominacijoje)

  • “Metų studentas” (jaunuolis, gimęs Utenoje arba Utenos rajone, dabar studijuojantis, nusipelnęs savo darbais universitetui, kolegijai ar miestui, kuriame jis studijuoja, gali būti nominuojamas)

  • “Metų organizacija” (į šią nominaciją gali pretenduoti visos jaunimo ir su jaunimo dirbančios organizaicjos įkurtos ir veikiančios Utenoje)

  • “Metų renginys/iniciatyva” (Įvairūs reklaminiai filmukai, projektai, renginiai gali būti nominuojami)

  • Metų sportininkas“ (visi jaunuoliai, kurie sportuoja: bėgioja, šoka, žaidžia krepšinį ir t.t. jūsų nuomone yra geriausi, galite jį nominuoti šioje nominacijoje)

 

Taip pat bus įteiktas specialus UVJOS “Apskritasis stalas” apdovanojimas.  Išsakyk savo nuomonę, nes tik nuo tavęs priklauso, kieno lentynos pasipuoš 2013-ųjų metų Utenos jaunimo apdovanojimų statulele. Jei pažįsti žmogų, vertą apdovanojimo arba pats toks esi, nedvejok ir pranešk mums!

Paskubėk – kandidatus gali siūlyti čia tik iki lapkričio 13 dienos, o jau lapkričio 19 dieną prasidės antrasis balsavimo etapas.

Kas nugalėjo sužinosime jau gruodžio 6 d. 17 val. Utenos kraštotyros muziejuje, Utenio aikštėje. Kviečiame ateiti ne tik palaikyti bei pasveikinti savo draugus, bet ir pasimėgauti talentingiausių Utenos muzikantų pasirodymais. Po oficialiosios dalies kviestinių svečių laukia malonus pobūvis bendraminčių kompanijoje.

 UVJOS “Apskritasis stalas” informacija