Kas gali nutikti per septynias dienas? Ar gali viena savaitė nepamirštamos stovyklos atstoti visą vasarą? Taip, gali! Ir pasak „JAUNIMO ZONOS XVI“ dalyvių – su kaupu!

„JAUNIMO ZONA XVI“ prasidėjo su daug nepažįstamų veidų, kurie žvalgėsi aplinkui ir nekantraudami laukė kelionės link stovyklavietės. Atrodytų, yra beprotiškai sunku žvirkeliu numinti 30 km., kai nugarą kaitina vasaros saulė, tačiau šypsenos ir pagalba vieni kitiems nedingo iki kelionės pabaigos bei visos stovyklos metu. Atvykę į stovyklavietę, įsirengę palapinėse, besididžiuodami savimi, jog įveikė 30 km., dalyviai pakeltomis galvomis žingsniavo pasitikti nuotykių ir laukti ateinančios dienos!

Ar kiekviena diena buvo geresnė už kitą? Žavūs ir šmaikštūs komadų pasirodymai, šūkiai ir vėliavos dominavo antrosios dienos vakarą. Komandų nariams netrūko fantazijos, jų dėka nusikėlėme į Japoniją bei džiungles. Trečiadienis dar labiau džiuginančių prisiminimų diena – komadiniai žaidimai, reikalaujantys logikos, ištvertės ir žinoma, geros nuotaikos. Nepamirškime plaukimo spalvingosiomis baidarėmis! Sušlapti nebijoję dalyviai ketvirtadienį nuspalvino savo juoku bei pokštais. Kiekviena diena stovykloje buvo šaunesnė viena už kitą.

Dėkojame visiems dalyvavusiems.
Iki kitų metų!