Utenos jaunimo informacijos centras teikia konsultacijas jaunimui nuo 14 iki 29 metų. Čia jaunimas gali drąsiai kreiptis ir gauti patikimus atsakymus į jiems svarbius klausimus.

Mus gali rasti Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos I a. (Maironio g. 12, Utena).

Vasaros sezono metu Tavęs laukiame kiekvieną darbo dieną nuo 17 val. iki 18 val.

Kilus klausimams rašyk utena@eurodesk.lt

Utenos jaunimo informacijos centras Facebook’e.

Nors valanda trunka 60 min., visi žinome, kad atostogų valandos praskrieja keliskart greičiau. Mokymasis vasaros universitetuose, nuotoliniai kursai, darbas, savanorystė ir ekonomiškos kelionės yra veiklos, galinčios kiekvieno vasarą paversti kupina nuotykių: kai ne tik galima užsidirbti pinigų, įgyti naujų įgūdžių ar kompetencijų (kuriuos liudija sertifikatai!), bet ir įrašų, papildančių CV ar nuotraukų albumą.

Bendrinis jaunimo informavimas ir konsultavimas – kryptinga veikla, su profesionalaus konsultanto pagalba sudaranti sąlygas jaunam žmogui gauti objektyvią, suprantamą ir patikimą informaciją, atitinkančią jauno žmogaus poreikius: nuo sveikatos apsaugos iki finansinio raštingumo, nuo savanorystės savo regione iki tarptautinių galimybių.

Nuostabi naujiena! Eurodesk atstovybė Utenoje skelbia naują iniciatyvą socialinėje erdvėje #ReikiaTikNoro, kuri truks visą vasario mėnesį. Kiekvienos dieną skelbsime informaciją apie įvairiausias savanoriškos veiklos programas tiek šiame tinklalapyje, tiek socialiniame tinkle Facebook. Nepražiopsok ir sek naujienas! Startuojame su tarptautine programa World Wide Opportunities On Organic Farms –> wwoof.net Kilus klausimui ar ieškant daugiau informacijos užsuk čia:…

     © 2015 Uvjosas | Puiki vieta veikti! Internetinių svetainių kūrimas RpDevelopers

Sekite mus:      

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress