Pagrindinės veiklos

„Jaunimo zona“

Jau šešiolika metų UVJOS „Apskritasis stalas“ inicijuojama stovykla Utenos rajono jaunimui. Kiekvienais metais stovyklos dalyviai praleidžia kelias dienas toli nuo namų esančioje stovyklavietėje, kur ne tik turi atlikti organizatorių paruoštas užduotis, bet ir įveikti netikėtus iššūkius. Atradimai, juokas, nesuvaidintos akimirkos ir pasidalytos patirtys sukuria ne tik ypatingą ryšį, bet ir paverčia stovyklą nepamirštamu nuotykiu, kurį patirti norisi vėl ir vėl.

„Jaunimas savivaldybėje“

Kasmetinė UVJOS „Apskritasis stalas” iniciatyva, kurios metu rengiama jaunimo praktikos diena Utenos rajono savivaldybėje. Iniciatyvos tikslas – suteikti galimybę jaunam žmogui pamatyti darbo savivaldybėje ypatumus, supažindinant su jaunimui aktualių klausimų sprendimų priėmimais, įtraukti kuo daugiau jaunuolių į politikos įgyvendinimą, stiprinant ryšį tarp jaunimo ir savivaldybės administracijos.

„Jaunimo taškas“

UVJOS ,,Apskritasis stalas“ komandos organizuojama speciali erdvė jaunimui Utenos miesto šventės metu. Pagrindinis renginio tikslas – pristatyti Utenai šiuo metu aktyvių jaunimo organizacijų veiklas ir paskatinti Utenos jaunimą prisijungti prie nevyriausybinių organizacijų veiklos. Renginyje kiekvienais metais gali išvysti ne tik gerai žinomų Utenos ar Lietuvos atlikėjų,bet ir dalyvauti įvairiuose konkursuose, žaidimuose, meninėse bei pramoginėse veiklose, skirtose originaliai pasveikinti savo miestą su gimtadieniu.

„Utenos jaunimo apdovanojimai“

Kasmet metų pabaigą vainikuoja Utenos jaunimo apdovanojimai. Apdovanojimų tikslas – įvertinti jaunuolius, nusipelniusius Utenai, visiems dalyviams suteikti gerą nuotaiką bei prasmingą laiką. Šis renginys vyksta jau nuo 2010 metų, kiekvienais metais įtraukdamas vis daugiau žmonių. Nominacijų laimėtojai gauna specialias statulėles, padėkos raštus, juos įteikia žinomi Utenos žmonės. Prie Utenos jaunimo apdovanojimų gali prisidėti balsuodamas, siūlydamas kandidatus bei dalyvaudamas padėkos renginyje.

„Utenoje nieko nevyksta“

Kiek kartų esi girdėjęs, kad „Utenoje nieko nevyksta“? Leisk atspėti – daugiau nei 100 ir tai nesiliauja… Bet mes prieštaraujame nusistovėjusiai nuomonei, nes jau 5 metus iš eilės, kiekvieną ketvirtadienį 18 val., Utenos radijo bangomis 103.9 FM, gali išgirsti jaunimui ir ne tik skirtą radijo laidą „Utenoje nieko nevyksta“! Kaskart mūsų studijoje lankosi nepaprasti žmonės su įvairiausiomis istorijomis. Tad nepamiršk ir junkis „Utenoje nieko nevyksta“!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress