Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ kartu su Baltic Institute for Research and Development kviečia jaunus žmones kurti verslą!

Sausio 30 d. 12 val. Kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ vyks verslo kūrybos dirbtuvių programa „Kaip kultūrinius skirtumus paversti verslo idėjų šaltiniu?“, kurios metu Lietuvos ir užsienio lektoriai padės pažinti  kokius ir kaip verslus kuria šalia mūsų gyvenantys imigrantai iš kitų šalių, kokius naujus produktus ir paslaugas jie mums siūlo. Renginio dalyviai turės galimybę praktiškai taikyti idėjų generavimo ir verslo modelio kūrimo metodus, geriau pažinti vieni kitus ir sužinoti, kuo kiekvienas yra ypatingas. Taip pat bus išduodamas YouthPass, kurio dėka visoje Europos Sąjungoje pripažįstami mokymuose įgyti kūrybiškumo, verslumo, socialiniai gebėjimai.

Maloniai kviečiame dalyvauti programos veikloje. Informaciją apie renginyje pageidaujančius dalyvauti asmenis prašome pateikti iki sausio 26 d. (imtinai) el. paštu valdyba@uvjosas.lt, nurodant asmenų vardą, pavardę bei el. p. adresą.